מחול מודרני למבוגרים

שיעורי מחול מודרני למבוגרים

שיעורי מחול מודרני למתחילים מבוגרים, נועדו במיוחד עבור נשים וגברים בגילאי 18+ שרוצים להנות מעולם המחול ולהישאר בכושר. בין אם את לגמרי מתחילה ואין לך שום ניסיון בתחום הריקוד או

מעוניינת לחזור להתאמן בכדי ללטש את המיומנויות הקיימות שלך, מובה דאנס הוא המקום בשבילך! צוות המדריכים שלנו ידידותי ומנוסה אשר נמצא שם כדי לגרום לך להרגיש רצויה ונינוחה.

מחול מודרני למבוגרים

פעילות:

סניף חולון
תדירות: פעם או פעמיים בשבוע
ימים: שלישי וחמישי
שעות: 20:00 – 19:00
מחיר: ₪270 בחודש (פעם בשבוע)
מחיר: ₪360 בחודש (פעמיים בשבוע)
 

לחצי כאן לשאלות ותשובות

מה לומדים בשיעורי מחול מודרני למבוגרים?

בשיעורים נתרגל תנועות רצפה ונלמד את הקשר שלנו עם הרצפה, איך יורדים לרצפה בדממה, איך למנוע פציעות בזמן הירידה לרצפה. אנחנו נלמד טכניקות תנועה שישפרו את התפתחות השרירים, הגמישות והקואורדינציה. כמו כן נלמד את טכניקת האלתור, אשר תאפשר לך לחוות את עצמך בתוך גבולות גמישים, להעניק לך חופש והתבטאות עצמית.

שיעורים אלה נועדו לא רק לשפר את הגמישות שלך, אלה גם לשפר את טווח התנועה, הידע הטכני, המוסיקליות, הטווח האמנותי והבנה של העקרונות הבסיסיים בעולם המחול המודרני.

זוהי עבודה פיזית מאוד – גם אם את רוקדת לאט ומשתמשת רק בתנועות קטנות, רוב הסיכויים שתמצאי את עצמך ספוגה בזעה, בלי לשים לב כמה עבודה קשה הגוף שלך עשה.

יתרונות עיקריים:

  • חיזוק שרירים וסיבולת גופנית
  • גמישות
  • קואורדינציה
  • שחרור מנטלי ושיפור מצב הרוח
  • שליטה בגוף
  •  שיפור הזיכרון
  • יציבות ושיווי משקל

 

זאת ההזדמנות לעשות משהו בשבילך!

להתחיל לרקוד בגיל מבוגר יותר, משפר את סיכוי להיות רקדנית מודרנית דווקא בגלל החופש שמאפיין את הריקוד והמודעות לגופך. עם זאת, גם אם את עושה את זה בשביל הכיף, עדיין מאוד מומלץ! את צעד אחד מלהצטרף לחוג הכי פנטסטי שהמוח, הגוף והנפש שלך יכולים לבקש אי פעם. בואי לשיעור ניסיון בחינם!

שאלות ותשובות

הסטודיו המרכזי שלנו נמצא בהיכל הספורט (מפעל הפיס), קרית שרת.
רח' התחמושת 27, חולון.

יש לנו עוד סניף בבת-ים, במתנ'ס כנרת – רחוב כינרת 6. אך האימונים שם הם רק בלט BARRE.

יש לנו עוד סניף בבת-ים. אך שם יש רק שיעורי בלט BARRE. שיעורי הבלט למבוגרים שלנו כרגע רק בחולון.

בסניף שלנו בחולון, כן, בשפע וחינם! 

 

המשתתפים מתבקשים ללבוש ביגוד נוח לתנועה כגון בגד גוף, טייץ או חולצת טי ומכנסי אימון. ההשתתפות בשיעורים עם תכשיטים או בגדים רחבים אסורה. נא להגיע עם שיער אסוף. חובה לנעול נעלי בלט. אם את מגיע לשיעור ניסיון ואין לך עדיין נעליים, זה בסדר, את יכולה להשתתף עם גרביים או יחפה. במידה ואת צריכה נעלי בלט, אנחנו מייצרים נעליים מקצועיות שרוב התלמידים שלנו נועלים, ויש לנו תמיד בסטודיו למכירה.

 

.נכון לעכשיו, מחול מודרני למבוגרים יש פעמיים בשבוע. המחול המודרני למבוגרים הוא חלק מתוכנית הכוללת 2 אימונים שבועיים – ביום שלישי וביום חמישי.

 

היום והשעה הוחלטו על סמך סקר שערכנו בקרב הנשים המעוניינות וככה מצאנו שיום חמישי בשעה 19:00 זה הכי נוח לרוב. שיעורי המחול המודרני למבוגרים הם חלק מתוכנית אימונים דו פעמית בשבוע הכוללת ביום שלישי וביום חמישי. אם לא מסתדר לך ביום חמישי, במקום, אנחנו מאד ממליצים להצטרף לשיעורים ביום שלישי ב-19:00.

מחפש/ת בית ספר לבלט?

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם

מה מעניין אותך?