בלט בר / פילאטיס בר

מהו אימון פילאטיס בר - בלט בר?

אימון בלט בר הוא חוויית כושר מהפכנית שמשלבת את העולמות הקסומים של בלט, פילאטיס וכושר פונקציונלי באימון יחיד ומרגש. האימון מתמקד בחיזוק כל שרירי הגוף באמצעות תנועות המדמות תנועות בלט, ומשלב עבודה אירובית לצד עבודה אנארובית לחיזוק ושיפור הסיבולת הגופנית.

פעילות:

סניף חולון
תדירות: פעם או פעמיים בשבוע
ימים: שלישי וחמישי
שעות: 21:00 – 20:00
מחיר: ₪270 בחודש (פעם בשבוע)
מחיר: ₪360 בחודש (פעמיים בשבוע)
 
 
סניף בת-ים
תדירות: פעם בשבוע
ימים: ראשון
שעות: 20:30 – 19:30
 

לחצי כאן לשאלות ותשובות

מה לומדים בשיעורי בלט בר - פילאטיס בר?

אימון בלט בר משלב מגוון רחב של תרגילים שמטרתם לחזק, להאריך ולשפר את הגמישות והיציבה של הגוף. האימון מתחיל בחימום אירובי ומתיחות דינאמיות להעלאת הדופק והכנת השרירים לפעילות. בהמשך, מתבצעים תרגילי ידיים עם משקוליות קלות ועם מוט הבר לשיפור הכוח והסיבולת של שרירי הידיים והכתפיים. תרגילי הרגליים והישבן כוללים פליés, הרמות רגליים ותרגילי פועם, המשלבים תנועות קטנות ומדויקות לחיזוק השרירים המייצבים.

 

התרגילים לשרירי הליבה והבטן כוללים פלאנקים, כפיפות בטן ותנועות רוטציה, לחיזוק והגדרת שרירי הבטן והליבה. האימון מסתיים במתיחות סטטיות ותרגילי נשימה והרפיה לשחרור מתח ולהרגעת הגוף. האימון כולו מלווה במוזיקה קצבית וכיפית, היוצרת אווירה אנרגטית ומהנה, וכל תרגיל מותאם לרמה האישית של כל משתתף, כך שכל אחד יכול להפיק את המיטב מהאימון.

היתרונות של אימון בלט בר

חיזוק שרירים והארכתם:
אימון בלט בר מסייע בחיזוק שרירי הליבה, הרגליים, הישבן והידיים תוך הארכת השרירים. האימון מתמקד בקבוצות שרירים קטנות וגדולות בעבודה אינטנסיבית וחזרתית על מנת להשיג תוצאות מקסימליות.

שיפור היציבה והגמישות:
באימון זה עובדים על שיפור היציבה והגמישות של הגוף. תנועות המדמות ריקוד בלט עוזרות לשפר את הקואורדינציה והאיזון, ולהגדיל את טווח התנועה של כל שריר בגוף.

הגברת הסיבולת האירובית והאנארובית:
הודות לשילוב תנועות מהבלט עם תרגילים פונקציונליים ועבודה עם משקולות, האימון תורם להעלאת הדופק והגברת הסיבולת האירובית והאנארובית כאחד.

מניעת שחיקת הגוף:
האימון שם דגש מיוחד על השרירים המייצבים, ובכך מסייע במניעת שחיקת הגוף וחיזוק ריצפת האגן.

מה מיוחד באימון בלט בר?

חוויה מהנה ומוזיקה קצבית:
האימון מלווה במוזיקה קצבית, כיפית וסוחפת, מה שהופך את החוויה לדינאמית ומהנה. כל תרגיל באימון מבוצע בקצב המוזיקה, מה שמוסיף לאווירה האנרגטית והכיפית של השיעור.

מתאים לכל הרמות:
אין צורך ברקע קודם בבלט או בפילאטיס כדי להשתתף בשיעורי בלט בר. האימון בנוי כך שיוכל להתאים לכל אחד ואחת, ללא קשר לניסיון קודם.

אימון מגוון ואינטנסיבי:
כל אימון בלט בר מורכב מרצפים של תרגילים המתבצעים במספר חזרות גבוה, על מנת להגיע למקסימום תוצאות לכל קבוצת שרירים בגוף. תרגילי הידיים עם משקולות, תרגילי הרגליים והישבן, ועבודת שרירי הבטן והליבה מבוצעים בצורה מדויקת ויעילה.

שריפת קלוריות ממוצעת

אימון בלט בר הוא אימון אינטנסיבי השורף בממוצע בין 300 ל-500 קלוריות בשיעור אחד, תלוי בעוצמת האימון ובכמות המאמץ שמושקעת בו.

בואו לחוות את כל מרכיבי הכושר הגופני באימון אחד, וליהנות מתוצאות מדהימות ב-60 דקות בלבד. הצטרפו אלינו לאימון בלט בר, שבו כל תנועה נחשבת וכל אימון הוא חוויה בלתי נשכחת. גם אם מעולם לא רקדתם בלט, אנחנו מזמינים אתכם להתחבר לצד הנשי שלכם ולהרגיש את הקסם של בלט בר!

שאלות ותשובות

הסטודיו המרכזי שלנו נמצא בהיכל הספורט (מפעל הפיס), קרית שרת.
רח' התחמושת 27, חולון.

יש לנו עוד סניף בבת-ים, במתנ'ס כנרת – רחוב כינרת 6.

אנחנו כרגע מעבירים שיעורים רק בחולון ובת-ים

בסניף שלנו בחולון, כן, בשפע וחינם! 

 

המשתתפים מתבקשים ללבוש ביגוד נוח לתנועה כגון בגד גוף, טייץ או חולצת טי ומכנסי אימון. ההשתתפות בשיעורים עם תכשיטים או בגדים רחבים אסורה. נא להגיע עם שיער אסוף. חובה לנעול נעלי בלט. אם את מגיע לשיעור ניסיון ואין לך עדיין נעליים, זה בסדר, את יכולה להשתתף עם גרביים או יחפה. במידה ואת צריכה נעלי בלט, אנחנו מייצרים נעליים מקצועיות שרוב התלמידים שלנו נועלים, ויש לנו תמיד בסטודיו למכירה.

 

כן, בסניף שלנו בחולון יש אימוני בלט בר פעמיים בשבוע בימי שלישי וחמישי בשעה 20:00.

בבת-ים זה רק פעם אחת בשבוע בימי ראשון ב19:30

 

 

מחפש/ת בית ספר לבלט?

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם

מה מעניין אותך?