מחול מודרני למבוגרים

מחפש/ת בית ספר לבלט?

מחול מודרני למבוגרים

שיעורי מחול מודרני למבוגרים

שיעורי מחול מודרני למתחילים מבוגרים, נועדו במיוחד עבור נשים וגברים בגילאי 18+ שרוצים להנות מעולם המחול ולהישאר בכושר. בין אם את לגמרי מתחילה ואין לך שום ניסיון בתחום הריקוד או מעוניינת לחזור להתאמן בכדי ללטש את המיומנויות הקיימות שלך, מובה דאנס הוא המקום בשבילך! צוות המדריכים שלנו ידידותי ומנוסה אשר נמצא שם כדי לגרום לך להרגיש רצויה ונינוחה.

פעילות:

תדירות: פעם בשבוע
ימים: שלישי
שעות: 22:00 – 20:30
מחיר: ₪180 בחודש
מורה: מליסה מורן

יש אפשרות ל-2 אימונים בשבוע במחיר 360שח: ביום שלישי מחול מודרני למבוגרים | ביום חמישי בלט למבוגרים

מה לומדים בשיעורי מחול מודרני למבוגרים?

בשיעורים נתרגל תנועות רצפה ונלמד את הקשר שלנו עם הרצפה, איך יורדים לרצפה בדממה, איך למנוע פציעות בזמן הירידה לרצפה. אנחנו נלמד טכניקות תנועה שישפרו את התפתחות השרירים, הגמישות והקואורדינציה. כמו כן נלמד את טכניקת האלתור, אשר תאפשר לך לחוות את עצמך בתוך גבולות גמישים, להעניק לך חופש והתבטאות עצמית.

שיעורים אלה נועדו לא רק לשפר את הגמישות שלך, אלה גם לשפר את טווח התנועה, הידע הטכני, המוסיקליות, הטווח האמנותי והבנה של העקרונות הבסיסיים בעולם המחול המודרני.

זוהי עבודה פיזית מאוד – גם אם את רוקדת לאט ומשתמשת רק בתנועות קטנות, רוב הסיכויים שתמצאי את עצמך ספוגה בזעה, בלי לשים לב כמה עבודה קשה הגוף שלך עשה.

יתרונות עיקריים:

  • חיזוק שרירים וסיבולת גופנית
  • גמישות
  • קואורדינציה
  • שחרור מנטלי ושיפור מצב הרוח
  • שליטה בגוף
  •  שיפור הזיכרון
  • יציבות ושיווי משקל

זאת ההזדמנות לעשות משהו בשבילך!

להתחיל לרקוד בגיל מבוגר יותר, משפר את סיכוי להיות רקדנית מודרנית דווקא בגלל החופש שמאפיין את הריקוד והמודעות לגופך. עם זאת, גם אם את עושה את זה בשביל הכיף, עדיין מאוד מומלץ! את צעד אחד מלהצטרף לחוג הכי פנטסטי שהמוח, הגוף והנפש שלך יכולים לבקש אי פעם. בואי לשיעור ניסיון בחינם!

שאלות ותשובות

הסטודיו שלנו נמצא בהיכל הספורט (מפעל הפיס), קרית שרת.
רח' התחמושת 27, חולון.

לצערנו עדיין לא. המקום המרכזי שלנו הוא בחולון ואנחנו מקווים בעתיד לפתוח עוד. אבל כרגע רק בחולון.

כן, בשפע וחינם!

המשתתפים מתבקשים ללבוש ביגוד נוח לתנועה כגון בגד גוף, טייץ או חולצת טי ומכנסי אימון. ההשתתפות בשיעורים עם תכשיטים או בגדים רחבים אסורה. נא להגיע עם שיער אסוף. חובה לנעול נעלי בלט. אם את מגיע לשיעור ניסיון ואין לך עדיין נעליים, זה בסדר, את יכולה להשתתף עם גרביים או יחפה. במידה ואת צריכה נעלי בלט, אנחנו מייצרים נעליים מקצועיות שרוב התלמידים שלנו נועלים, ויש לנו תמיד בסטודיו למכירה.

קבוצת המחול המודרני עושה רק פעם אחת בשבוע. אך המחול המודרני הוא חלק מתוכנית הכוללת 2 אימונים בשבוע. ביום שלישי מחול מודרני וביום חמישי בלט קלאסי. את יכולה להצטרף רק למחול מודרני, או להצטרף לתוכנית המשולבת במחיר מיוחד של 280שח בחודש. שימי לב שכל שיעור הוא 90 דקות ולא 60 כמו ברוב המקומות.

היום והשעה הוחלטו על סמך סקר שערכנו בקרב הנשים המעוניינות וככה מצאנו שיום שלישי בשעה 20:30 זה הכי נוח לרוב. שיעורי המחול המודרני הם חלק מתוכנית אימונים דו פעמית בשבוע הכוללת שיעור מחול מודרני ביום שלישי ובלט קלאסי ביום חמישי. אם לא מסתדר לך ביום שלישי, במקום, אנחנו מאד ממליצים להצטרף לשיעורי הבלט ביום חמישי ב-20:30.

מחפש/ת בית ספר לבלט?