בלט למבוגרים

שיעורי בלט למבוגרים

הבלט הוא לכולם אפילו אם אף פעם לא רקדת, אם את/ה רוצה להיות בכושר או ללמוד לרקוד בפעם הראשונה, מובה דאנס הוא המקום בשבילך. אנו מציעים שיעורי בלט למבוגרים (18+) שמותאמים במיוחד לרמת בסיס.

בלט למבוגרים

פעילות:

סניף חולון
תדירות: פעם או פעמיים בשבוע
ימים: שלישי וחמישי
שעות: 22:15 – 21:00
 מחיר: ₪270 בחודש (פעם בשבוע)
 מחיר: ₪360 בחודש (פעמיים בשבוע)
 

לחצי כאן לשאלות ותשובות

מה לומדים בשיעורי בלט קלאסי למבוגרים?

בלט הוא אחד האימונים הטובים ביותר ולא רק בכדי לשמור על כושר או לחזק את טון הגוף כולו, אלא גם בכדי לשפר את הבריאות והמודעות של הגוף. השיעורים שלנו מתקיימים בסביבה בטוחה בה יינתן מבוא לאוצר המילים הבסיסי של בלט, יישור תנוחות נכונות, כוח וגמישות. השיעורים כוללים תרגילי בר בסיסיים, מרכז, אלגרו (קפיצות), ופירואט בסיסי. אנחנו נעבוד על כל סנטימטר בגוף! הצוואר, גב, בטן, כתפיים, הגפיים עליונות והתחתונות, על השוקיים, הקרסוליים והרגליים. זאת בדיוק הסיבה למה רקדני בלט שרוקדים בקביעות שומרים על רמת שומן נמוכה, גוף חזק ובריא.

 • כל שיעור הוא המשך השיעור שקדם לו, לכן מומלץ להגיע לשיעורים בקביעות.
 • מספר המקומות מוגבל על מנת להבטיח גישה אישית לכל אחד. אנו ממליצים למשתתפים שלנו להירשם מהר ככל האפשר בכדי להבטיח את המיקום בקבוצה.
 • אנו גם מציעים שיעורים ממוקדים לשיפור סיבולת גופנית אשר משלבים תרגילי בר מורכבים, פילטיס ומתיחות על מנת למנוע פציעות ולפתח מגוון רחב יותר של תנועה במחול.

יתרונות עיקריים:

 • חיזוק שרירים וסיבולת גופנית
 • גמישות
 • קואורדינציה
 • טכניקה וידע מעמיק
 • מוזיקליות
 • שליטה במרכז הגוף
 • זיכרון
 • יציבות ושיווי משקל

 

זאת ההזדמנות לעשות משהו בשבילך!

בין אם זה תחביב או מקצוע, בלט היא אמנות אסתטית ומאד קל להתאהב באומנות זו. אז את מבלה את רוב הזמן שלך מתרוצצת אחרי הילדים, עובדת שעות מטורפות או סתם נמרחת מול הטלוויזיה? הגיע הזמן לצאת מהשיגרה הזו. זה לא יהיה קל, אבל השקעה תהיה שווה!

לקוחות ממליצים על מובה דאנס

בלט למבוגרים המלצה
בלט קלאסי למבוגרים המצלמה
חוג בלט למבוגרים המלצה
שיעור בלט למבוגרים המלצה

שאלות ותשובות

הסטודיו המרכזי שלנו נמצא בהיכל הספורט (מפעל הפיס), קרית שרת.
רח' התחמושת 27, חולון.

יש לנו עוד סניף בבת-ים, במתנ'ס כנרת – רחוב כינרת 6. אך האימונים שם הם רק בלט BARRE.

יש לנו עוד סניף בבת-ים. אך שם יש רק שיעורי בלט BARRE. שיעורי הבלט למבוגרים שלנו כרגע רק בחולון.

בסניף שלנו בחולון, כן, בשפע וחינם! 

 

המשתתפים מתבקשים ללבוש ביגוד נוח לתנועה כגון בגד גוף, טייץ או חולצת טי ומכנסי אימון. ההשתתפות בשיעורים עם תכשיטים או בגדים רחבים אסורה. נא להגיע עם שיער אסוף. חובה לנעול נעלי בלט. אם את מגיע לשיעור ניסיון ואין לך עדיין נעליים, זה בסדר, את יכולה להשתתף עם גרביים או יחפה. במידה ואת צריכה נעלי בלט, אנחנו מייצרים נעליים מקצועיות שרוב התלמידים שלנו נועלים, ויש לנו תמיד בסטודיו למכירה.

 

.נכון לעכשיו, בלט קלאסי למבוגרים יש פעמיים בשבוע. הבלט הקלאסי הוא חלק מתכנית הכוללת 2 אימונים שבועיים – ביום שלישי וביום חמישי. שימי לב שכל שיעור הוא 75 דקות ולא 60 כמו ברוב המקומות.

 

היום והשעה הוחלטו על סמך סקר שערכנו בקרב הנשים המעוניינות וככה מצאנו שיום חמישי בשעה 21:00 זה הכי נוח לרוב. שיעורי הבלט הקלאסי הם חלק מתכנית אימונים דו פעמית בשבוע הכוללת ביום שלישי וביום חמישי. אם לא מסתדר לך ביום חמישי, במקום, אנחנו מאד ממליצים להצטרף לשיעורים ביום שלישי ב-.21:00.

מחפש/ת בית ספר לבלט?

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם

מה מעניין אותך?