בלט לבנים: חוג בלט לבנים

מחפש/ת בית ספר לבלט?

שיעורי בלט לבנים

במסגרת שיעורי בלט לבנים במובה דאנס, הילד שלך ילמד למצוא הערכה חדשה למשמעת שמיועדת בכדי לקחת משהו חיובי ולא משנה באיזה נתיב מקצועי הוא יבחר בעתיד. השיעורים יתחילו מגיל +6, ויהיה להם תדירות של פעמיים בשבוע, למשך שעה אחת (או יותר, תלוי בקבוצה וברמה). בנים שרוקדים בלט מתגלים כמנהיגים גדולים בקרב תלמידי בית הספר!

בלט לבנים

בלט לבנים – מי אמר שזה רק לבנות?

אנחנו בני מזל לחיות בעידן שבו סטיגמות רבות כבר שבורות, אפילו באמנות המסורתית כמו בלט שהתחילה עוד במאה ה-15. מה שרבים לא יודעים הוא שהבלט הקלאסי פרח במשך זמן רב כל כך, הודות לגברים רבים בהיסטוריה שלו שהיה להם תשוקה גדולה ותרמו רבות לאמנות זו. אחד הרקדנים המפורסמים הראשונים של הבלט היה לואי ה -16, חובב בלט, וידוע גם כמלך השמש שצייר פעם את אפולו ב"לה בלט דה לה נויט "(הבלט של הלילה) ולאחר מכן ייסד את בית הספר הראשון לבלט מקצועי בעולם.

זה מוזר מאוד שבמאה ה -21 עדיין יש מי שמאמין שהבלט היא רק צורת ריקוד נשית, אך לפני מאות שנים היא נחשבה לצורת אליטה של ​​החינוך, והיא עודדה על ידי מנהיגים פוליטיים בבתי המשפט המלכותיים של אירופה ורוסיה.

בנים רוקדים בלט!

הרקדנים של האקדמיה לבלט באוסטריה אדם בול, כריסטופר רוג'רס ווילסון, קמרון האנטר וכריסטיאנו מרטינו מספרים על השיאים והמורדות של המקצוע ומראים את הטכניקה היפה שלהם.

לרקוד בלט או לשחק כדורגל?

בנות יכולות לרקוד בלט, אבל הבלט של הבנות הוא שונה מאד מהבלט של הבנים או גברים. רקדני בלט זכרים צריכים להיות חזקים וספורטיביים – בבלטים הגדולים הגברים משחקים את התפקידים של הנסיכים, חיילים ופיראטים. כאשר מדענים בדקו רקדני בלט גברים כנגד ספורטאים מקצועיים, הם מצאו כי הרקדנים היו בכושר ויכלו להמשיך בפעילות ספורטיבית ארוכה יותר.

ספורטאים מקצועיים גם רוקדים בלט

במקרה שאת לא יודעת ספורטאים רבים וארגונים של הליגות הגדולות כגון NFL, NBA, פיפ"א, האולימפיאדה ועוד, מניעים הספורטאים שלהם לקחת חלק בשיעורי בלט על מנת לשפר את הקואורדינציה שלהם, איזון, שליטה בשרירים וכוח, גמישות, ריכוז ומהירות. כמו כן, רוב הספורטאים האלה חיים בחרדה ומתח מתמיד. אבל, הבלט נותן להם תחושה של שלווה ושלום המאפשרת להם לרכוש כישורים חדשים ותחושת שליטה על גופם בסביבה שהיא ממושמעת ומספקת חיבור רוחני לעצמם.

יתרונות הבלט:

  • קואורדינציה
  • גמישות
  • חוזק וסיבולת גופנית
  • מוסיקליות
  • שליטה פיזית על השרירים בגוף
  • זיכרון
  • יציבות ושיווי משקל
  • צמיחה אמנותית
  • מודעות תרבותית

מחפש/ת בית ספר לבלט?