קייטנת מחול ואומנויות

קייטנת מחול ואומנויות

קייטנת מחול ואומנויות מחזור א' ו-ב'

מובה דאנס פותחת את הקיץ עם קייטנת מחול ואומנויות. התוכנית מותאמת לבנות ובנים בגילאי 6-13 מתחילים ומתקדמים, המטרה היא להעניק קיץ מלא בפעילויות שיסייעו לילדים לפרוח כרקדנים ואומנים, לגלות  ולהוציא כישורים שיוכלו להשתמש בהם בעתיד. זוהי הזדמנות נדירה לתת לילדכם קיץ אקטיבי ומעשיר, להכיר חברים חדשים, לייצור זכרונות מתמשכים ולהתנסות במגוון סגנונות מחול ואומנויות.

 מחזור ב'

 11.8 – 22.7

ימים: א'-ה'

שעות: 13:00 – 08:00

 לגילאי: 6-13

 מחיר: 1,550.00 ₪

10% הנחה לנרשמים לפני ה- 15.6

 מחזור א'

 21.7 – 1.7

ימים: א'-ה'

שעות: 13:00 – 08:00

 לגילאי: 6-13

 מחיר: 1,550.00 ₪

10% הנחה לנרשמים לפני ה- 15.6

סגנונות המחול והאומנויות

פלמנקו (סדנה)
סגנון ריקוד הפלמנקו נולד במאה ה -19, ברחובות האנדלוסיים החמים של ספרד, הוא אחד מאבני האמנות החשובות והמכובדות ביותר של ספרד במשך מאות שנים. הפלמנקו נסע ממערב אירופה לפינותיה של רוסיה הקיסרית הקרה בכדי להשפיע על עולם הבלט.פריצתה התחילה עוד בזמנו של מריוס פיטיא – כוריאוגריף שהדהים את העולם עם הכוריאוגרפיה להצגה דון קיחוטה עבור מרינסקי בלט הידוע.  מאז, האיכויות האינטנסיביות, המלהיבות והמוסיקליות שלו קיימות על כל במה בכל רחבי העולם ונשארות כיום כאחד הדיסציפלינות המחמירות ביותר של אמנויות הבמה בעולם. התיאום, הכוח והמוסיקליות שאמנות מאתגרת זו יכולה לספק לילדים צעירים, היא מופלאה ויכולה להעיר את החושים העמוקים ביותר לא רק ברקדנים אלה גם בקהל עצמו.

ציור ושרטוט (סדנה)
בשיעורי ציור נפתח את היצירתיות של הילדים, נחשף לעבודה בחומרים מגוונים כגון: פחם/עפרונות/צבעי אקריליק/דיו/צבעי מים/צבעי פנדה, ונלמד טכניקות שונות אשר יעזרו לנו לבטא את עצמנו בשפת הציור.

פילאטיס (סדנה)
בעוד יוגה מספקת גמישות רבה יחד עם חיבור רוחני עם הטבע, פילאטיס יוצר איזון נהדר המספק חיזוק לכוח הליבה, שליטה ואיזון הגוף והנפש. ג'וזף פילאטיס האמין בכל לבו שהבריאות הגופנית והנפשית קשורות ביניהן, ולכן התרגילים שיצר נועדו במיוחד לשיפור שניהן. ייתכן שבגוף מבוגר לא יהיו ראיות שיוכיחו את יתרונותיו הישירים, אך בגוף צעיר, ואף במיוחד גוף של רקדנית צעירה, פילאטיס יכול לספק יתרונות גדולים המסייעים לביצוע שלבים קשים מאוד בבלט וסגנונות רבים אחרים של ריקוד.

מתיחות ואימוני כוח (סדנה)
כל סוגי הריקוד דורשים זריזות רבה וחופש תנועה, לכן, מלבד שיעור ריקוד יומי מומלץ תמיד להמשיך לעבוד על  אימוני כוח של קבוצת השרירים הדרושים לבלט ואמנויות הבמה. מתיחות גם כן הכרחיות מאוד ובמיוחד בשילוב עם אימוני הכוח הדרושים. כמו כן, הוכח כי לאחר אימון טוב ובעוד שהגוף נשאר מחומם, מתיחה טובה יכולה לשפר את הגמישות מבלי לעורר אי נוחות או אפילו הגרוע ביותר, פציעה.

פיסול (סדנה)
ילדים הם יצירתיים, תבוניים ומקוריים. נגיעה בחומר מאפשרת להם ללוש ולייצור יש מאין, להתפתח ולבטא את עצמם. שיעורי הפיסול שלנו יכללו עבודה עם חימר, מכיוון שהחימר הוא חומר מאוד נדיב למשתמש בו, הוא פותח אפשרויות אין סופיות של יצירה. כל אחד מוצא בחימר את העניין שלו על פי נטיית ליבו. בסדנה הילדים ילמדו טכניקות פיסול מגוונות ושיטות עבודה ייחודיות.

ואם כל זה לא מספיק אז מה עוד?
בנוסף לסדנאות המקצועית הילדים יקבלו פעילויות שונות ומגוונות כגון ימי צילום, צפייה בסרטי מחול, ימי רוגע וכיף בבריכה, שיעורי עיצוב שיער, עיצוב חולצות בשיטת עשה זאת בעצמך ועוד הרבה.

בלט קלאסי ( שיעורים על בסיס יומי)
הילדים יכירו את אוצר המילים של הטכניקה הקלאסית כמו גם את התכונות האמנותיות שלה. בשיעורים יתרגלו תרגילי כוח, יציבות גופנית ומתיחות, על מנת להכין את גופם לתנוחה הנכונה ולמיקום הנכון על הבר. כמו כן השיעורים יהיו מורכבים מ-petit allegro (קפיצות קטנות) ותרגילים ברחבי החדר אשר יכללו אלמנטים חיוניים של תנועה בטכניקה הרלוונטית כמו מוזיקליות ומודעות מרחבית. שיעורי הבלט יתרכזו במטרה שהתלמידים ירכשו כוח, גמישות וקואורדינציה. התלמידים יצטרכו להתגבר על תרגילים מורכבים על הבר ובמרכז, אשר ידרשו שליטה, ריכוז, גמישות ומוזיקליות על מנת לבצע קומבינציות באופן מדויק. אורך השיעורים הוא שעה וחצי על בסיס יומי, על מנת להשיג התקדמות טובה אשר בסופו שתסייע בהכנה לשנת הלימודים הקרובה.

יוגה (סדנה)
ליוגה יש יתרונות מדהימים לא רק למבוגרים אלא גם לילדים. כולנו חיים יחד בעולם עסוק וכאוטי בו ללחץ היומיומי יש השפעה ישירה על התפתחותינו כבני אדם. באמצעות משמעת עתיקה זו שמקורה בהודו, ילדיכם יגלו את השקט הפנימי, מודעות העצמית ומגוון רחב של יתרונות פיזיים המתחברים ישירות לבלט, כגון גמישות, כוח, תיאום ושליטה. ילדים שמתרגלים יוגה יכולים להתפתח לבני אדם מלאים לחמלה, יכולת לשיתוף פעולה וקשר עמוק יותר לטבע כל זה נועד בכדי להביא את האור הפנימי שאנו נולדים בו, אור שכל ילד מחזיק בתמימותם

ג'אז (שיעורים על בסיס יומי)
ג'אז הוא סגנון ריקוד כיפי שקל ללמוד, הוא עוזר לפתח את הכושר והטון של הגוף. ללמוד ג'אז היא הדרך האידאלית לפתח כישורי ריקוד משולב, תוסס, אנרגטי ויצירתי. בשיעורי הג'אז נלמד סגנונות וטכניקות ממגוון רחב של צורות ריקוד פופולרי כמו: רחוב, מסחרי ותיאטרלי. הילדים ילמדו טכניקות ג'אז בסיסיות ומתקדמות. מאיך לחמם נכון את הגוף ועד לשילובי תנועות וכירוגרפיה.

היפ-הופ (סדנה)
היפ הופ הוא סגנון ריקוד מושלם לילדים בכדי להישאר פעילים. מוזיקליות. זהו סגנון ריקוד אינטנסיבי שבונה יציבה, מעצב שרירים ומחטב את הגוף. הילדים ילמדו טכניקות כוללות פופינג, נעילות ואלמנטים שונים בכדי לפתח את היכולות שלהם בריקוד חופשי. בנוסף הילדים ילמדו כיצד נוצר ריקוד היפ הופ, וריאציה אחר וריאציה, שילובים וקומבינציות של תנועות עד לחיבור ריקוד שלם.

רפרטואר (סדנה)
הדרך הטובה ביותר ליישם את כל הטכניקות המיושמת במהלך שיעורי הבלט היא ללמוד את כל סוגי ריקודי הבלט, טריו, דואטים ואפילו עבודות סולו של הבלטים הגדולים ביותר בהיסטוריה. בשיעורים אלו, התלמידים לא רק ילמדו את המוזיקליות, הכוראוגרפיה והאמנות של כל בלט, אלא גם יחוו את הדרישות של התהליך הכוראוגרפי, בדומה לזה של חברת בלט מקצועית.

כללי

ארוחת בוקר מזינה, נשנושים ושתייה קלה במהלך היום.

יום כיף בהחלקה על הקרח

מופע סיום חגיגי.

* התכנית נתונה לשינויים

להרשמה ותשלום בטלפון התקשרו: 03-6337955